- Additional information
Additional information
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Series | Camelot |
| Year | 2023 |
| Country | Niue |
| Face Value | $2 |
| Weight | 1 oz |
| Metal | Silver |
| Purity | 999.9 |
| Diameter | 38.61mm |
| Finish | Antiqued, Colouring, Gold plated |
| Certificate | Yes (with hologram) |
| Box | Yes (Premium blister) |
| Mintage | 250 pcs. |






