- Additional information
Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Year | 2024 |
| Series | Dia de los Muertos |
| Country | Mexico |
| Weight | 1 oz |
| Metal | Silver |
| Diameter | 40 mm |
| Purity | 0.999 |
| Condition | Colouring |
| Certificate | Yes |
| Box | Yes |
| Mintage | 200 pcs. |



