- Additional information
Additional information
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Series | Dragonlance Chronicles |
| Year | 2023 |
| Country | Niue |
| Face Value | $7 |
| Weight | 3 oz |
| Metal | Silver |
| Purity | 0.999 |
| Diameter | 60mm |
| Condition | UV Printing |
| Certificate | Yes (numbered) |
| Box | Yes |
| Mintage | 1000 pcs. |







