Sir Lancelot Bullion Multimetal

Sir Lancelot Bullion Multimetal
€179.90
In stock
€179.90
- Sir Lancelot Multimetal
Availability: In stock
Categories: Asturmint Products, Bullion coins, Camelot, New products
Tags: Camelot, Multimetal, Niue, Sir Lancelot
- Additional information
Additional information
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Series | Camelot |
| Year | 2024 |
| Country | Niue |
| Face Value | $2 |
| Weight | 1 oz |
| Metal | Silver |
| Purity | 999.9 |
| Diameter | 38.61mm |
| Finish | Black platinum, 24k gold, paladium |
| Certificate | Yes |
| Box | Yes |
| Mintage | 500 pcs. |





