- Additional information
Additional information
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Series | Camelot |
| Year | 2024 |
| Country | Niue |
| Face Value | 2 Dollars |
| Weight | 1 oz |
| Metal | Silver |
| Purity | 0.9999 |
| Diameter | 38.61mm |
| Finish | Matte, Proof |
| Certificate | Yes |
| Box | No |
| Mintage | 200 pcs. |




