- Additional information
Additional information
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Series | Camelot |
| Year | 2022 |
| Country | Niue |
| Face Value | $5 |
| Weight | 2 oz |
| Metal | Silver |
| Purity | 0.999 |
| Diameter | 45mm |
| Finish | Antique |
| Condition | Selective gilding, 3D insert |
| Certificate | Yes |
| Box | Yes |
| Mintage | 500 pcs. |







