- Description
- Additional information
Description
This edition comes in a special deluxe blister pack, numbered and limited to 250 pcs. Each pack is numbered from 001 to 250, and each number corresponds to the number on its certificate of authenticity.
Additional information
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Series | Camelot |
| Year | 2026 |
| Country | Niue |
| Face Value | 2 Dollars |
| Weight | 1 oz |
| Metal | Silver |
| Purity | 999.9 |
| Diameter | 38.61mm |
| Finish | Matte, Proof |
| Certificate | Yes |
| Box | Yes (premium blister) |
| Mintage | 250 pcs. |







